Kitesurfing Kołobrzeg

Witamy serdecznie wszystkich fanów Kitesurfingu!

Tych, którzy chcą tego spróbować oraz tych, którzy zawsze chcieli a z różnych powodów nigdy nie mieli do tego okazji. Zapraszamy do naszej pierwszej mobilnej szkoły Kitesurfingu w okolicach Kołobrzegu, gdzie będziecie mieli okazję zapoznać się z teorią, zasadami bezpieczeństwa oraz praktyką, a także nabyć tą niezbędną wiedzę i cieszyć się Kitesurfingiem przez lata. 

Dla kogo jest Kitesurfing­

Skierowany jest on dla wszystkich, którzy chcą poczuć nutkę adrenaliny pływając z deską po płaskiej lub zafalowanej wodzie a także unosząc się ponad nią i wykonując różne ewolucje. Osoba zainteresowana nauką powinna posiadać przeciętną formę fizyczną a młodzież poniżej 18 roku życia pisemną zgodę rodzica.Podczas szkolenia nie ma przewidzianych limitów wiekowych choć najniższy sugerowany wiek to ok. 11 lat. Jedynym limitem jest waga ­ szkolimy wszystkich powyżej 40 kg. 

Czas jaki trzeba przeznaczyć na naukę

W optymistycznej wersji jest to 12 godz. tyle zawiera cały kurs a wystarczą do tego 3 wietrzne dni. Kurs też możemy podzielić na stopnie szkoleniowe i robić go w dowolnych terminach. W zależności od warunków pogodowych, zajęcia mogą być prowadzone od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych

Bezpieczeństwo

Kitesurfing jest sportem bezpiecznym, ale pod warunkiem, że osoby które go uprawiają przestrzegają wszystkich obowiązujących zasad. Dbając o Wasze bezpieczeństwo dokładamy wszelkich starań aby stworzyć jak najlepsze warunki do nauki zapewniając między innymi kask,piankę,kamizelkę asekuracyjną oraz ubezpieczenie.

Co zabrać na kurs i co zapewniamy

Podstawową rzeczą są chęci, osoby które są systematyczne i chętne żeby się dostosować do warunków wiatrowych to 90% sukcesu.Oprócz tego należy się zabezpieczyć w dobry krem wodoodporny z filtrem UV,okulary przeciwsłoneczne,ręcznik oraz ciepłe ubranie. Każdy kursant na czas kursu otrzymuje latawiec,deskę,piankę,trapez,kask,kamizelkę asekuracyjną a także ubezpieczenie OC,NW
Wszystkie informację można uzyskać na www.kitesurfingkolobrzeg.pl  lub pod numerem telefonu:  
tel.: 0048794716945e-mail: kitesurfingkolobrzeg@gmail.com

Kołobrzeg

Bałtycka 16 A, B, D Rybacka 11F , 12A 

+48 789 132 155, +48 512 242 144

apartamentinkolobrzeg@gmail.com

www.sunandrelax.pl , www.apartamentinkolobrzeg.pl